Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO
22 września 2023 nasi uczniowie (technik logistyk i technik eksploatacji portów i terminali) na zaproszenie PKP Intercity wzięli udział w 15. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO.
Dla zwiedzających zostały przygotowane stoiska, dzięki którym mogliśmy zapoznać się ze specyfiką pracy w sektorze kolejowym. Trasa zwiedzania została podzielona na cztery główne obszary: tabor, przewóz pasażerów, przewozy cargo i infrastruktura.
To była niesamowita szansa aby poznać realia pracy w branży kolejowej „ od podszewki”.
Uczniowie Ekonomika w składzie Mateusz Garlicki, Filip Bojanowski I Oliwier Pastygier wzięli udział w konkursie „PKP Intercity dba o pasażerów” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, który odbył się w ramach Dnia Edukacji i Kariery. Startowało 15 zespołów z całej Polski, nasza drużyna zajęła I miejsce. Gratulujemy zwycięzcom i opiekunowi Monice Knap. Gratulujemy!!!!!