.
Zakończenie roku szkolnego 2024/25
27 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkonego 2024/2025. Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni przez dyrekcję szkoły, wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za osiągnięcia w nauce oraz działalność na rzecz społeczności szkolnej. Był to dzień podsumowania całorocznej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców, a także czas radości z nadchodzących wakacji.58
.
Filmy promujące kierunki Ekonomika
.
TECHNIK EKONOMISTA - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
TECHNIK HANDLOWIEC - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
TECHNIK LOGISTYK - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
TECHNIK HOTELARSTWA - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.
.
"INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, czyli..." – rozstrzygnięcie konkursu
W lutym 2025 roku Studenckie Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej w Płocku zaprosiło uczniów szkół średnich powiatu płockiego do udziału w VIII edycji konkursu pt.: "INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, czyli...". Celem konkursu, jak co roku, było zainteresowanie uczniów zagadnieniami z zakresu inżynierii środowiska, m.in. odnawialnymi źródłami energii.
Uczniowie Ekonomika chętnie wzięli w tym konkursie udział. Poradzili sobie bardzo dobrze i w dniu 9 czerwca zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród do Politechniki Warszawskiej.
Nagrody laureatom wręczał prodziekan Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii dr inż. Cezary Wiśniewski oraz dr inż. Bożena Piątkowska i dr inż. Aneta Krajewska
Nagrodzeni uczniowie:
- Martyna Misiak z klasy 3a – III miejsce
- Oliwia Wiśniewska z klasy 1a - wyróżnienie
- Wiktoria Kowalczyk z klasy 3g - wyróżnienie
- Nikola Michalska z klasy 1a - wyróżnienie
- Julia Trzeciak z klasy 1a - wyróżnienie
Dyplomy za udział w konkursie otrzymali także uczniowie:
- Małgorzata Bąkiewicz z klasy 4b,
- Krzysztof Piasecki z klasy 3b,
- Roksana Wiśniewska z klasy 2b
- Zofia Lewandowska z klasy 1a
Nagrodzone prace wykonane zostały pod kierunkiem pani Moniki Pietrzak i pani Moniki Rutkowskiej.
Po uroczystości uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na „wycieczkę” po gmachu Politechniki.
7

Przydatne linki
Logowanie
Galeria zdjęć
- brak danych
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 3066584

