• .

          • Zakończenie roku szkolnego 2024/25
            27 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkonego 2024/2025. Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni przez dyrekcję szkoły, wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za osiągnięcia w nauce oraz działalność na rzecz społeczności szkolnej. Był to dzień podsumowania całorocznej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców, a także czas radości z nadchodzących wakacji. 

          • .

          • TECHNIK EKONOMISTA - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • TECHNIK HANDLOWIEC - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • TECHNIK LOGISTYK - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • TECHNIK EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • TECHNIK HOTELARSTWA - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI - amatorski film promujący profesjonalne kształcenie.

          • .

          • "INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, czyli..." – rozstrzygnięcie konkursu

            W lutym 2025 roku Studenckie Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej w Płocku zaprosiło uczniów szkół średnich powiatu płockiego do udziału w VIII edycji konkursu pt.: "INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, czyli...". Celem konkursu, jak co roku, było zainteresowanie uczniów zagadnieniami z zakresu inżynierii środowiska, m.in. odnawialnymi źródłami energii.

            Uczniowie Ekonomika chętnie wzięli w tym konkursie udział. Poradzili sobie bardzo dobrze i w dniu 9 czerwca zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród do Politechniki Warszawskiej.

            Nagrody laureatom wręczał prodziekan Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii  dr inż. Cezary Wiśniewski oraz dr inż. Bożena Piątkowska i  dr inż. Aneta Krajewska

            Nagrodzeni uczniowie:

            • Martyna Misiak z klasy 3a – III miejsce
            • Oliwia Wiśniewska z klasy 1a - wyróżnienie
            • Wiktoria Kowalczyk z klasy 3g - wyróżnienie
            • Nikola Michalska  z klasy 1a - wyróżnienie
            • Julia Trzeciak z klasy 1a - wyróżnienie

            Dyplomy za udział w konkursie otrzymali także uczniowie:

            • Małgorzata Bąkiewicz z klasy 4b,
            • Krzysztof Piasecki  z klasy 3b,
            • Roksana Wiśniewska z klasy 2b
            • Zofia Lewandowska z klasy 1a

             

            Nagrodzone prace wykonane zostały pod kierunkiem pani Moniki Pietrzak i pani Moniki Rutkowskiej.

            Po uroczystości uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na „wycieczkę” po gmachu Politechniki.

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
    • Odnośnik: http://bip.zjo.lo.pl/?cid=137           
      Odnośnik: https://zsek.edupage.org/news/?gtnid=877#news-877

    • Librus Synergia
    • Logowanie

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 3066584